همچهره شناسی متولدین ماه خرداد..یهنی خودم D:

متولد فروردین:

تمایل به رنگ آمیزی با رنگ های قرمز یا طلایی رو دارن . رنگ و روی خودشون هم سرخ فام هس.جمجمه شون بزرگ و عریضه .سطوح صورتشون هموار و مسطحه .بینی شون با حالت ملایم به خطوط گونه  می پیونده.دهانشون گشاد و عریضه و لبهاشون فاقد یه انحنای بیرونی مشخص هی.دندوناشون هم بزرگ و مشخصه .چشمای شوخ و درخشانی دارن بدن اونها عضلانی و باریکه و بدون چربی.تو چشماشون حتی موقع انجام کار خلاف معصومیتی خاص وجود داره که با حالت تعجب و تحیّر همراهِ.معمولا قامت زیبایی دارن.و به نسبس چهره شون روشن تر از دیگرانه.احتمال سبز یا آبی بودن رنگ چشماشون زیاده.موهای بور یا قهوه ای روشن دارن.استخون بندیِ درشتشون،اعتماد به نفس و شهامت شون رو نشون میده.زمان راه رفتن ،سرشون رو کمی به جلو خم میکنن.و به نظر میاد که فقط به طور مستقیم جلو ی خودشونو میبینن.قیافه ظاهریشون جوونتر از سن شونِ.عضله و هیکل خوبی دارن. از اونجایی که علاقه زیادی به هوای آزاد دارن حتی زمستون هم پوستشون برنزه س.اگه پوست روشنی داشته باشن ،کک مک ملیحی رو صورتشون وجود داره.ابرو هاشون شبیه شاخ قوچ (نماد تولدشون) هس.اغلب دختر های این ماه رو میشه از لباسشون شناخت چون مثِ‌ماشین آتش نشانی از سر تا پـا قرمز هستن .ولی در کل خوش بنیه محسوب میشن

فروردین: گل رز 
شما گاهی بدون فکر قبلی کاری را انجام می‌دهید. بسیار رک‌گو هستید و عاشق مسافرت! اشتیاق زیادی برای زندگی کردن دارید و پشتکارتان خوب است.

متولد اردیبهشت:

سری گِرد و متراکم دارن .چهار شونه و قوی هستن و گردنی کوتاه و عضلانی دارن و به قول معروف گردن کلفتن.رنگ و روشون،روشن و پاکیزه و غالبا زیباس.چشمای گرد و بزرگ وخیره دارن.بینی شون میتونه کوتاه و برگشته و یا خوش فرم باشه.لب هاشون منحنی و نسبتا کلفتِ دوندوناشون هم کوچیک و هم سطحه ،اونها قوی ترین چونه رو در بین متولدین ماههای دیگه دارن،چونه ای که عریض و محکمه و گاهی به طرف جلو متمایل شده.بدن اونها تنومند و راسخ ،یا سینه ای ستبر و ضخیم هس.پاهاشون هم بزرگ و گوشتالوئه،و طرز رفتارشون سنگین ،با اراده و با گامهایی کُند هس.گردن و چشمای اونها بسیار مشخصه.نگاه زن های این ماه بسیار صافُ زُلال و با حیاس.حرکاتشون با اُبُهَت و آروم ،ولی بیانگر یک قدرت پنهانی هس.هیکل مردهای این ماه،درشت و قوی و بیانگر سلامت قدرت اونهاس.توانایی هاضمه شون عالیه و زیاد با طمانینه غذا میخورن .اکثرا دارای موهای تابدار و مجعد(که معمولا روی پیشونیشون میریزن)و چشمای تیره رنگ هستن.و پوستی صاف و لطیف دارن.همه ی متولدین این ماه ،درشت و خارج از اندازه نیستن؛نوع استخونی اونها هم فراوونه معمولا زنهای این ماه ،ژست های اغراق آمیزی به خودشون میگیرن.صدای خوبی دارن و میتونن به خوانندگی رو بیارن.

اردیبهشت: گل نسترن
فردی صبور و پرطاقت هستید و اراده بسیار قوی دارید. دوست دارید کارها را به آهستگی ولی به طور جدی انجام دهید. خجالتی هستید و قابل اعتماد. سعی می‌کنید از مشاجرات دوری کنید.

خرداد رو که خودم متولد اون ماه هستم رو در صفحه اصلی توضیح دادم .

متولد تیر:

ضعیف ترین و رنگ پریده ترین (زردنبو)ترین ماه در بین 12 ماه هستن . قوه ی حیاتی شون در زمان تولد پائینه .سر اونها کوچیکه و بر آمدگی های ابتدایی که روی پیشونی شون در زمان تولد پدید میاد،در طول زندگی باقی می مونه.چشمهای اونها به سمت بیرون بر اومده .بینی بسیار عاطفی و سوراخ بینی نازکی دارن.دهانشون بد شکل با یک قوس بسیار باریک هس.دندونهای اونها بد کیفیت و معمولا بی رنگ هس.لبهاشون در گوشه ،پایین افتاده.بدنشون به ندرت قرینه اس.بازو هاشون دزار و آویزونه .آرنج اونها به طرف بیرون و رونهای باریک و اغلب بی تناسب با بدنه ی ضخیمه شونه.طرز راه رفتنشون سخت و ناهمواره و پاهاشون به داخل خم شده.اونها ضعیف ترین راه رونده در 12 ماه هستن.در سنین میانی ،رو به چاقی میرن.همیشه لباساشونو با ریختن غذا کثیف میکنن.دارای پوستی خوب و اکثرا روشن و موهای ضخیمُ پرپشت هستن.دهانشون حالت گرد داره و گاهی دندوناشون خارج از فرم و خرابه.چونه شون اکثرا استخونیه .ابروهای پهن و مشخصی دارن.بیشتر زن های این ماه،جمع و جور و خوش هیکلن .بعضی هاشونم بانمکنُ خِپِل.اغلب دختر های این ماه ،زیاد لبخند میزنن و رفتار مادرانه ای دارن.

تیر: گل بنفشه
زندگی همیشه برایتان شیرین نیست و زیاد با فراز و فرودهای آن مواجه می‌شوید. به جای داشتن درآمد جزیی به فکر درآمدهای کلان هستید. ذهن خلاقی دارید و به دنبال فعالیت‌های خلاقانه هستید. در خانه بیشتر از همه جا احساس امنیت و آرامش می‌کنید.

متولد مرداد:

اولین چیزی که در متولدین این ماه چشم آدم رو میگیره،سر خوش ترکیب اونهاس که از شقیقه تا فرق سر ،بسیار بلند و کشیده اس.صورتی بیضی شکل دارن.موهاشون زیاد پرپشت نیس و با بی نظمی و آشفتگی مثل یال  شیر،در خارج از پوست سر پخش شدن.البته مردای این ماه رو میشه از روی موهای پرپشتشون شناخت.حتی اگه موهاشون کوتاه باشه بازم مثِ اینه که یه فرچه یا قلم موی نقاشی روی دوپا راه میره.استخون های گونه شون بلند و نازکه.چشماشون خندون و کمی بیرون زده وبسیار مشتاق هس.بینی پُلی شکلی دارن که منعکس کننده غرور و تکبر اوهاس.لب هاشون به شکل  زیبایی به سمت خارج انحنا داره و به آسونی به لبخند باز میشه .شونه های بلندی دارن.اصولا قد بلند نیستن اما بسیار تنومند و دارای سینه ای پهن و ستبر هستن که اونا رو با وقار جلوه میده.طرز راه رفتنشون از نظر وقار و ابهت ،در بین متولدین ماهای دیگه بی نظیره اونها از راه رفتن لذت میبرن و این کار رو به نحو احسن و با سر و شونه های بالا نگه داشته شده ،انجام میدن.همچنین عاشق این هستن که خصوصیات فیزیکی خودشون رو به نمایش بذارن.لبخندشون جلوه ای از خودستایی هس.راست و با غرور راه میرن و اطرافشون رو با نگاه خاصی که تنبل و آروم ،ولی حاکی از اطمینان هس نظاره میکنن.(مثِ شیری که در بیشه استراحت میکنه)معمولا موهاشونو تا حدی که بتونن عقب میزنن و حالت چهره شون جدی و آرومه.اغلب دارای چشم و مویی به رنگ قهوه ای تیره هستن.چشماشون حالت گرد و برجسته ای داره.و پلک های بلندی دارن. اگه دقت کنین در حالت ناراحتی یا خشم ،دست هاشون مشت میشه و ناخن هاشونو به گوشت کفِ دستشون فرو می برن.!زن های متولد این ماه،ملکه های نمایشی و اغلب خوشگل هستن (خدا یه فریادتون برسه اگه بهش بگید خوشگل نیس.حتی اگه خوشگل نیس اینو هیچ وقت بهش نگید.!)خلاصه از اون خانومای شیک و همیشه آرایش کرده محسوب میشن

 

 

 

مرداد: گل شب بو
فردی با محبت، خونگرم، دلسوز اما کمی عصبی هستید. غالباً از کمبود اعتماد به نفس رنج می‌برید و کمی نیز احساس ترس در شما دیده می‌شود. برخی اوقات مردم از اخلاق خوب شما سوءاستفاده می‌کنند.

متولد شهریور:

در برخورد اول جذاب جلوه میکنن.اما با کمی دقت بیشتر ،عیوب مختلفی در اونها ظاهر میشه .جمجمه شون به طور نامناسبی از ناحیه صورت دور است .پلک های پرده مانندی دارن که چشماشونُ کوچیک جلوه میده.چشماشونم خیلی به بینی نزدیکن و بعضا دچار پرش میشن.بینی مستقیم وگلوله ای شکلی دارن و لب هاشون دراز و چسبیده به دندونها هست.اونها درازترین لب بالایی رو در بین متولدین 12 ماه دارن که حالت سادگی و بی پیرایگی به صورتشون میده.با وجود اینکه اغلب لبخند میزنن ولی صورتشون شوق و حرارت کمی داره و خنده هاشون هم مصنویی یه نظر میرسه!پل بینی شون انحنای بسیار نازکی داره و صورتی باریک با چونه ای ضعیف و متمایل به عقب دارن.رنگ و روی چهره شون زیاد روشن نیس.اما ظاهر کلی شون پاکیزه و مرتبه.اغلب شکم دارن.زنهای این ماه لاغر و قد بلند هستن و حالتی مجسمه وار دارن؛مثِ  کاریکاتورِ یه معلم مدرسه ی خشک و رسمی!پاهاشون اغلب کوچیکه و به داخل انحنا داره و راه رفتنشون کلی تکلف آمیز و پرزحمته.چشماشون به حدی شفاف هس که شما تصر میکنین تصویرتون در اون منعکس شده و پیوسته برقی حاکی از توجه اون به <<اونچه میگذره>>ازش متصاعد میشه.اجزاء صورتشون معمولا ظریف و کوچیکه و روی هم رفته بیشتر از سایرین به ظاهر خودشون توجه میکنن.میشه گُفت افراد ملیح و جذابی هستن که گاهی در اونهمه جذابیت،چیزی شبیه افاده هم پیدا میشه.سیاره ی حاکم بر شهریور،ولکان هس که خاصیت لنگان بودن رو به شهریور ماهی ها میده<<سیاره ولکان هوز وارد مدار زمین نشده و به همین خاطر سیاره عطارد که حاکم بر ماه خرداد هس توأمان هدایت شهریور رو هم به عهده داره.مثِ سیاره مشتری که تا قبل از ورود سیاره نپتون (سیارهحاکم بر اسفند )به مدار زمین،هدایت ماه آذر و اسفند رو بر عهده داشت>>.مردهای این ماه،چه جذاب باشن چه نباشن معمولا دوست داشتنی به نطر میان .بیشترشون پوستی به لطافت ابریشم و بدون جوش و لک دارن. چشماشون قشنگه و معمولا قهوه ای رنگ هس که درخشش خاصی داره.معمولا بلند قد و لاغر اندام هستن.این مردهـا،نمونه بلند قدی،سبزه بودن و خوش تیپی به شمار میرن.به لباسشون اهمیت میدن و اغلب سنتی هستن.زنهای این ماه هم خیلی طبیعی هستن و ندرتاْ آرایش میکنن.

شهریور: گل داوودی
جدی، متفکر و تا حدی اندیشمند هستید. در کارهایتان سرسختی و سماجت دارید و این مسئله گاهی به ضرر شما تمام می‌شود. به رغم آنکه شخص مهربانی هستید اما برخی اوقات رگه‌های نامهربانی در شما نمایان شده که این مسئله دیگران را آزار می‌دهد.

متولد مهر:

برجسته ترین قسمت های بدن متولدین مهر چشمهای آرواره ی عریض اونهاس.چشم هاشون بزرگ و کاملا بازه .رنگُ روی روشن و موهای نرم و ابریشمی کم پشتی دارن.صورتشون دارای خطوط استخوونی و برجسته و زیبایی هس.و آرامش در اونها موج میزنه .اونها زیبا ترین صورت رو در بین متولدین 12 ماه دارن.سرشون نسبتا بزرگ هس و استخون فک شون به پهنای پیشونی و بعضا عریض تر هس.سوراخ بینی ظریفی دارن و معمولا یه فرورفتگی در پیشونی و یه برجستگی روی گیجگاه اونا دیده میشه .دندون هاشون ردیفه و هم سطحه و بین دو دندون جلویی شون فاصله زیدی وجود داره که این فاصله در سنین بالا تر ،بیشتر هم میشه .اونها هم چنین بزرگترین دهان رو در بین متولدین 12 ماه سال دارن که تا طرفین خارجی گونه ها امتداد داره .بدنشون باوقار و ورزشکاریه .یک نیاز همیشگی برای نشون دادن زیبایی شون احساس میکنن.پاهاشن بسیار یزرگ و استخونیه و این تنها عضو زشت بدنشون محسوب میشه .بدنی دراز،باریک و همیشه لاغر دارن .در اولین لحظا دیدار،به نظر میرسه اشخاصی ساده و خجول و آروم هستن.در دومیت لحظه،افرادی عصبی وعجول به نظر میانو بالاخره در لحظات بعدی خودشون هم متحیر میمونن که به راستی طبیعت شون چیه .صورتی شیرین و ملیح دارن .همبشه لبخند به لب دارن و اکثراْ به گودی در صورتشون پیدا میشه.مثلا موقع خندیدن در چونه.عاشق شیرینی هستن .مردهای این ماه مارهای خش خط و خالی هستن که همیشه مثِ شوالیه هایی هستن که با اسب سفید ،دوشیزه های گرفتار رو از مخمصه نجات میدن!اغلب جذاب و استثنایی به حساب میان و کلکسیونی از عطر و ادکلن دارن و در قرن 21 هم رنگ و بوی عشق مودبانه رو دارن.گاهی زیاد شیک و ظریف هستن !البته مردهای منفی این اه میتونن نامرتب،شلخته و کثیف و بی ادب باشن .البته دختر های این ماه مثِ هلویی هستن که روی 2 پا راه میرن.بعضی هاشون هم اینقد زیا هستن که نفس آدم بند میاد.میگن قشنگ ترین دختر ها در راه کهکشان شیری هستن!خیلی شیکن.بعضی هاشون بوی شیرینی میدن ،بو مهمترین چیز موزد توجه اونهاس.

مهر: گل زنبق
فرد مودبی هستید. به سرعت عصبانی می‌شوید ولی خیلی سریع به حالت اولیه باز می‌گردید. از زیبایی لذت می‌برید. فرد محبوبی هستید و سرشت سخاوتمندی دارید. میل زیادی برای زندگی در شما موج می‌زند و از انجام هر کاری لذت می‌برید.

متولد آبان:

برجسته ترین عضو صورت اونها ،بینی بزرگشون هس که حالتی تهاجمی بهشون میده .پیشونی شون بلنده و دارای ابرو های پر پشت هستن که اغلب روی پل بینی،به هم میپیوندن.سرشون قوی ترین و از نظر جذابیت کمترین در بین ماههای دیگه س.سرشون همیشه بر افراشته و تخم مرغی شِکله .موهاشون به صورت حلقه ای تاب خورده و محکم رشد میکنه اما کم پشت و نازکه.پیشونی شون احساس مرگ رو تداعی میکنه.در صورت اونا به ندرت نشونی از عاطفه و احساسات به چشم میخوره.سوراخ بینی شون در هنگام حرکت یا عصبانیت ،گُشاد میشه .چشمای اونا در زیره ابروها به طرف عقب مایل شدن و توسط پلک هایی اُریب و درخشان محافظت میشن.نگاه تند و خیره ای دارن که حتی موقع خندیدن هم حالت خیره و کاشف خودش رو حفظ میکنه .استخون های چونه وفک شون به طور محکمی به هم متصل شده که نشون دهنده ی طبیعت شکست ناپذیر اونهاس.دندونهاشون به هم چسبیده و هیچ فاصله ای بینشون وجود نداره.هم چنین از نظر رنگ و کیفیت،در سطح پائینی قرار دارن.لب هاشون گوشتالوئه و به خارج در اومده و خاکستری و رنگ پریده هستن.شونه های اونها سنگین و قوز داره و بدنی سنگین و بسیار ضخیم دارن.بسیاری از متولدین آبان پاهای نسبتا کج و انحنا دار دارن.معده ی اونها در سنین پیری بزرگ میشه.برای اینکه خیلی پرخور ،حریص و با اشتها هستن.قدرت بدنی زیادی دارن.اونا در حساس ترین لحظات مثِ مجسمه ای از یخ،بدون حرکت باقی می مونن.هرگز اونا رو در حالیکه سرخ شده باشن نمی  تونین ببینین.جذابیت مغناطیسی مردهای ابان میتونه باعث شه جهان از حول محور خودش بایسته ..پوستی به رنگ سبزه ی تیره.مویی مشکی و چشمای سیاهی دارن.ممکنه بور هم باشن اما تعدادشون کمه .اغلب زن و مردهای این ماه با عینک های ورزشی و لنز های آنچنانی میخوان چشمای نافذ خودشون رو به نمایش بذارن.زن متولد این ماه آدم سردی هس وآرامش بیش از حد این زنها ی افسونگر ،شما رو جادو میکنه .بیشترشون قشنگ و وسوسه انگیز و فریبا هستن.حتی زمانیکه کاملا ساکت هستن.اونقدر جذاب هستن که دوست ها دورشون جمع میشن!در واقع عشق ،در تمام عناصر وجودی اینها نفوذ کرده .

آبان: گل ارکیده
به سرعت تصمیم می‌گیرید و در انجام کارهایتان بسیار سریع و چابک هستید. تغییرات شغلی شما را نمی‌ترساند که این موضوع یکی از برتری‌های شخصیت شماست. توانایی استثنایی در سازماندهی کارهایتان دارید.

متولد آذر:

ظاهری بلند قد،احساساتی و متناسب دارن.صورتشون راز و خوش فرمه.پیشونی شون بلنده.بینی دراز با سوراخ هایی خوش ترکیب و نسبتا پهن هستن.دهان اونها دارای لب های کامل و زیباس که با حالت قلبی شکل به سمت بالا انحنا داره.دندوناشون قوی ،بزرگ و از نظر کیفیت در سطح خوبیه.چشماشون بزرگ،تیره و مهربونه.موهای تیره یا بلوطی رنگ دارن که خیلی هم پرپشته .بدنشون دارای شونه های عریضیه.به همراه کمری دراز.ارتفاع اونا مربوط به رونهای بلندشون هس.پاهای ظریف و باوقاری دارن که به نرمی حرکت میکنن.طرز قدم برداشتنشون سبک ورزشکارانه س.ساختار استخونی شون بسیار برجسته س وبه وسیله چربی هم ناپیدا و پوشیده  نمیشه.دست هاشون بزرگه .استخونی و نرم و ظریفه.احتمالا بینی شون کمی رو به پائینه و دهانی خوش فرم وآماده لبخند دارن.چشمای بسیار شفافی دارن،تیز و پر تلالو مِثِ یک شاهین شکاری هس و همیشه برقی از خوش خلقی و بذله گویی در آنها وجود داره.اونا یا خیلی درشت هیکلن یا خیلی ریز تر از حد معمول.در جوونی موی نزدیک پیشونی شون مِثِ اسب،رو به جلو سرازیر میشه.صولا عادت دست مالیدن به صورت،عینک و ابرو همیشهبراشون باقی می مونه.مرهای این ماه خوش لباس،خوشگذاران و از 7 دولت آزادن.اونا مِثِ نماد ماهشون(تیر کمون)،شکارچی منطقه البروج هستن و در جذب دخترها،اساتید زبر دستی ان.بلند قدی،سفید رو بودن و پیشونی بلند،از صفات اغلب اونها محسوب میشه.زنهای این ماه هم واقعا زن های مهربونی هستن!با ذهن خلاق و قیافه ای بی شیله پیله ای که دارن هیچ وقت عقب نمیمونن.دخترهای متجددی هستن و میخوان اونا رو به خاطر خودشون،نه به خاطر موهای بلند و چشمای درشتُ اغلب آبی رنگشون دوست داشته باشینآذر: گل مریم
احساساتی، صادق، باوفا، بشاش و خوش اخلاق هستید، اما اگر بخواهید می‌توانید همزمان روی دیگر سکه را نیز نشان دهید. خانه را تنها پناهگاه مطمئن زندگی می‌دانید. کمال طلب و تا حدی رویایی هستید که در برخی موارد این رگه‌های شخصیتی به کمک شما می‌آیند.

متولد دی :

کوچکترین سختار اسکلتی رو بین 12 ماه دارن.سرشون کوچیک و موهاشون نرم و کم پشته،پیشونی شون بین 2 شقیقهعرض کمی داره.چشماشون قهوه ای،تیره،دقیق،نافذ و تیز بین هس و فضای بین چشماشون اغلب دارای خطوط عمودی عمیقی هس.بینی پهن شده،شبیه بینی بر(نماد ماه تولدشون)دارن که به اونا حالتی حفاظتی و کنجکاو میده.دهانشون پر مایه س . جدی تر از اون به نظر میرسه که به لبخند باز بشه،اگرچه وقتی خنده بیاد،به طور عیره منتظره ای به خنده باز میشه!ودندونهای سفید وقوی شون رو نشون میده.گردنشون باریک و سینه شون کم عرض هس.تنه ای کوچیک و ساق پایی بسیار خوش شکل دارن.اونا کوچیک ترین قوزک پا رو بین 2 ماه دارن.طرز رفتار و راه رفتنشون اصیل و باوقاره.زنهای این ماه،موقر وبانو وار هستن و بر مردهای این ماه هم یه جوّ مشخص از اهمیت و رعایت آداب ،حاکم هس.اونا هیچ وق دوس ندارن بدون لباس کامل دیده بشن.چشم ،مو و پوست اونها معمولا تیره و پررنگ هس.ممکنه یه دی ماهی رو با چشم آبی پیداکنین اما اگه خوب دقت کنین متوجه میشین رنگ تیره بیشتر برازنده اونهاس.مرد و زن این ماه میتونن بسیار دل چسب باشن یا بسیار ترش رو.به هر حال مردهای این ماه لاغر و معمولا کوتاهن.اگه 15 ساله باشن،30 ساله نشون میدن.و وقتی 30سالشون میشه درجا میزنن و جوون میمونن!زنهای این ماه عجب قدرتمند هایی هستن!دخترهای باسلیقه و شیکن.قیافه مهربون اونها دیدنه.بعضی هاشون سرشار از زیبایی و جذبه هستن و با هوش و تدبیر خودشون دیگران رو میخکوب میکنن

دی: گل همیشه‌بهار
اهل رقابت و دوست‌بازی و قابل اعتماد و امین هستید و خیلی علاقه دارید وقت خود را بیرون از خانه بگذرانید. بسیار توددار و در واقع درون‌گرا هستید. از شادی دیگران شاد می‌شوید اما خود به سختی به آرزوهایتان دست می‌یابید.

متولد بهمن:

سری بزرگ و گنبدی شکل دارن،نوک سرشن پهن و بلنده .پیشونی عریض و مربع شکلی دارن و ساختار استخونی خوش فرم شون به اونا صورتی بزرگ و زیبا بخشیدهو اغلب یه حفره در گونه،بالای خط آرواره شون وجود داره.صورتشون همچنین برجسته و ناهمواره،گردنی باریک و شونه هایی کاملا پهن دارن.با کمری دراز و بزرگ.ساقهای اونا استخونی و پاهای اونا بزرگه.اونا قد بلند ترین افراد در بین 12 ماه هستن.نگاه عجیب و دوری دارنکه گوئی دانش مرموز و جادوئی در اون نهفته س.چشماشون خواب آلود،پر ابهام و پرسشگر هس.معمولا رنگ شون خیلی تیره نیس.موهاشون به طور معمول صاف و بدون چین هس.رنگ اونا مهتابی و پریدس.در قامتشون یه نجابت و اصالت خاص به چشم میخوره.شکل اندامشون هم مِثِ مغز و فکرشون،زن و مرد نمیشناسه؛یعنی ممکنه زن متولدِ این ماه دارای شونه های پهن و استخون بندی درشت باشه .لگن مرد این ماه بزرگتر از حد معمول در مردهای دیگه س.مردهای این ماه ،جذاب ترین ماه در طالع بینی هستن.هم مرد و هم زن این ماه مِثِ آهن ربا مردم رو به خودشون جذب میکنن.اغلب از 40 سالگی چاق میشن.هیکل خوب مرد این ماه باعث میشه خیلی ها دچار طپش قلب بشن!دختر های این ماه رو نمیشه دقیقا گُفت شبیه چی هستن!گاهی موهاشونو مِثِ پسرها کوتاه میکنن،گاهی هم دامنی میپوشن که بلندیش،به قوزک پاشون میرسه!زنهای این ماه،اولین کسایی بودن که سایه چشم صورتی،قرمز با آلبالویی و رژهای ارغوانی و عجیب غریب رو مصرف کردن!گرایش عجیبی به جُفت و جور کردن رنگها دارن

بهمن: گل گلایل
باهوش هستید و می‌دانید چه می‌کنید. می‌خواهید همه امور مطابق میل شما باشد که البته گاهی می‌تواند به دلیل عدم توجه به نظر دیگران برایتان مشکل‌ساز شود. اما در مورد عشق صبور هستید. همواره اهدافی برای دستیابی دارید و واقعاً برای رسیدن به آنها تلاش می‌کنید.

متولد اسفند:

همه جور اندازه در بین متولدین اسفند پیدا میشه؛درست مثِ ماهی ها که از ماهی آبنوس بسیار کوچک،تا وال یا نهنگ عظیم.سرشون زیاد بزرگ نیس اما یه ورم در راس اون دیده میشه .پیشونی شون کوتاهه و چشمای آبی درخشان یا آبی کمرنگ و بی حالتی دارن.در نژاد های آسیایی و آفریقایی،چشماشون قهوه ای تیره س.بینی بزرگ و برجسته ای دارن که به استخون گونه میچسبه.گونه هاشون برجسته س و ساختار استخونی شون رو پنهون میکنه.دهانشون هم بزرگ هس و خط لبهای اونا تراز نیس.بزرگی لب هاشون دندون هاشون رو پنهون میکنه.بسیار از مردهای این ماه قد بلند هستن و به ندرت بینشون قد کوتاه دیده میشه.اما زن های این ماه میتونن کوتاه و ظریف باشن.نوع راه رفتن اونا ابتداییِ؛بازو هاشون بدن رو در آغوش میگیره(دُرُس مِثله ماهی ).همین که به سن بلوغ میرسن سنگین میشن وقادر نیستن وزنشون رو کنترل کنن.پاهاشون یا ظریف و بسیار کوچیکه یا بیش از اندازه بزرگ و پهن.در حقیقت تمام هیکلشون همینطوره.پوست وموی اونها شفاف و خوش رنگِ.چشمای خمار و بسیار جذابی دارن.به طوره کی خوش سیما و ملیحن.مرد های این ماه حال و هوایی دارن که دیگرانُ مِثِ زنبور عسل در اطراف ظرف عسل ،به خودشون جذب میکنن.چون ذاتا کم حرف و عجیب و غریب و غیره عادی هستن .مردم و به ویژه خانومها مجذوبشون میشن.معمولا این آقایون دوس ندارن جاهل مآب باشن!زنهای این ماه زیادی رویایی به نطر میرسن.به طور کلی این نشونه به قدیسین مربوط میشه.اما زنهای این ماه دو دسته ان :دسته ی اول،خانوم های لوند با چشم و گوش باز و شیک ؛و دسته ی دوم،مِثِ آفتاب پرست هایی رویایی به نظر میرسن(از قدرت تظاهر خوبی بر خوردارن).

اسفند: گل نرگس
مهربان، باگذشت و بسیار تودار هستید. به هیچ‌وجه خودخواه نیستید. همیشه بهتربن را برای دیگران می‌خواهید. دوستانتان برایتان بسیار مهم هستند و قدر آنچه را که دارید می‌دانید. بین دوستان محبوب هستید و در خانواده نظر شما بر دیگران ارجحیت دارد. 

/ 0 نظر / 2647 بازدید